"Võiksin olla maailmameister ... aga treener ei helista mulle" (0)

Laporte. Foto: mcfcwatch.com

Manchester City keskkaitsja Aymeric Laporte tunnistas, et ei tea, miks Prantsusmaa koondise peatreener Didier Deschamps teda väldib.

24-aastane Laporte liitus eelmise aasta jaanuaris Cityga suure raha eest ja on pälvinud Pep Guardiola usalduse, kujunedes koos John Stonesiga eelistatud keskkaitsepaariks. Nooremana sai ta hulgaliselt mänge ka kodumaa erinevates noortekoondistes.

Prantsusmaa rahvuskoondise loots Didier Deschamps vaatab aga jätkuvalt Laporte'ist mööda ja keskkaitsja tunnistas, et olukord on frustreeriv. "Sellele küsimusele on ainult üks vastus: on treener, kes mulle ei helista, seega pean ootama, edasi töötama ja nii ongi," rääkis mees EiTB-le.

"Muidugi ei ole minu arvates tegemist sportlike põhjustega. Te peate seda temalt küsima - minul ei ole temaga mingit isiklikku probleemi, aga kui kellelgi on, siis see on järelikult tema. Ma võiksin olla maailmameister... aga sellised on treeneri otsused, kes mulle  ei helista. Pean seda austama. Mina talle ei helista. Milleks?"

2016. aastal tundis Laporte'i vastu huvi ka Hispaania, kuid siis sai ta üheks koondiseaknaks Deschampsilt kutse. Kuigi kaitsja ei mänginud ja võiks seega endiselt Hispaaniat esindada, ei ole see hetkel enam tema sõnul kaalumisel.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
Valimisintervjuu | Riigikogu esimees Eiki Nestor: tean valemit, kuidas Eesti koondis jõuab EM-ile!
TÄHTSAT VÄLISMAALT
EESTLASED VÕÕRSIL
POLIITPRAADIMISTE AVALÖÖK
Valimisintervjuu | Juhuslik jalgpallivaataja Jaak Madison: EKRE olukord sarnaneb Bayerni omaga
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID