Võitmatu Pärnu treenerid lahkusid erimeelsuste tõttu ametist (6)

Jüri Saar. Foto: Imre Pühvel

Viimasel kaheksal hooajal järjepanu Pärnu JK naiskonna meistriks vedanud Jüri Saar ning kolmel hooajal tema paremaks käeks olnud Jüri Talu panid erimeelsuste tõttu ameti maha, teatas Pärnu Postimees.

"Klubis on kommunikatsiooni­probleemid. Olen varasügisest klubi vanalt presidendilt küsinud, mismoodi me edasi läheme, aga pole mingit vastust saanud," nentis Saar. "Samuti tunnen, et olen ise ka väsinud ja ammendunud."

Klubi juhatuse esimees Aivar Kuningas kinnitas, et erimeelsustest on asi siiski kaugel. "Me ei ole kedagi ära ajanud. Seda väidet on väga raske kommenteerida. Ta on legend ja selleks ta jääb," sõnas ta.

Alates 1989. aastast klubi juures töötanud Jüri Saar vedas naiskonna 13-kordseks Eesti meistriks ning korra ka Meistrite liigas 32 parema sekka. Lisaks tituleeriti ta 2014. aastal Albert Vollrati nimelise parima treeneri auhinnaga.

REKLAAM

Lisaks treeneritele on Pärnust lahkunud ka rida mängijaid: Anastassia Morkovkina, Elis Meetua ja Heleri Saar lõpetasid karjääri ning Liivi Sõrmus siirdus Maltale. Lepingud on lõppenud leegionäridel Anastassia Filenkol ja Anastasija Štšerbatšenial.

6 kommentaari

REGISTREERITUD (1)
ANONÜÜMNE (5)

Vastas   •  
Ohjah, just kui tundus, et ometi kord tekib naiste meistritiitle peale reaalselt põnevust. Praegu tundub, et Pärnu ei taha Florale puhast sportlikku võitu anda..

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
SUURED ALUSTASID
Meistrite liiga loos viskas kokku kolm superpaari
OLULIST
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID