Voolaid kaotusest Slovakkiale: oli mõlemapoolsete võimalustega mäng (1)

Karel Voolaid. Foto: Kasper Elissaar

Eesti U21 koondis jäi juba esimesel minutil kaotusseisu ja alistus Slovakkiale 0:2, aga peatreener Karel Voolaid rääkis, et eestlased tegid korraliku esituse.

"Julgen öelda, et tegelikult olime meeskonnana väga hästi valmis. Aga lihtsalt Matvei Igoneni valearvestus pärast tagasisöötu ning ta ei suutnud väljalööki piisavalt kiiresti teha. Rikošett värava ette ja sealt lihtne tabamus," kirjeldas Voolaid jalgpall.ee-le avaväravat.

"Meie jaoks muutus kõik kohe justkui kaks korda raskemaks. Palju publikut, suur staadion ja Slovakkia, kes noolib alagrupist play-off kohta, oli oma eesmärgile väga lähedal. Aga sellest hoolimata näitasid mängijad oma sisu ja tegid korraliku esituse. Meil oli väga häid võimalusi viigistamiseks, nii et avavärava järel mingit lagunemist ei toimunud, hoopis vastupidi! Kohtumine ostutus mõlemapoolsete võimalustega mänguks. Pidime olema kaitses hoolikad, sest ärevaid hetki värava all ikka tekkis ja vahepeal oli meil tükk tegemist, et neid oma väravast eemal hoida, aga üleüldiselt suutsime palli kenasti edasi viia ja äärekaitsjad Edgar Tur ja Henri Järvelaid suutsid kenasti rünnakule lülituda, millega jäin väga rahule," analüüsis peatreener.

SEOTUD LOOD
1 kommentaar

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (1)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
NOORTE VÄGEV START
Pikk ette (ja ise järele) | Mis on lahti Nõmme Kaljuga?
MANCHESTERIS
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID