Voolaid: tuleb tunnistada, et kõik teised olidki meist kõvemad (0)

Foto: Jana Pipar / EJL

Eesti U21 koondise peatreener Karel Voolaid tunnistas pärast täna lõppenud EM-valiktsüklit, et kõik Eestist ettepoole jäänud meeskonnad ongi meist kõvemad.

Valiktsükli viimases mängus viigistas Eesti täna kodus 2:2 Albaaniaga ja tabelis jäädi kahe punktiga viimaseks. Tänase viigiga ei tahtnud Voolaid sugugi rahul olla. "Tahtsime väga võita seda mängu ja kodupublikule näidata, et me oskame jalgpalli mängida. See võistkond, kes vastas oli, tegi ka teiste alagrupikaaslaste vastu häid esitusi. Kindlasti ei ole viigiga rahul."

"Väga olulised momendid, mis jalgpallis lõpptulemuse määravad - näiteks standardolukorrad või veelgi mehisem võitlemine -, kaldusid vastaste poolele. Tuleb tunnistada, et kõik, kes meist eespool on ja rohkem punkte kogusid, on meist kõvemad. Need on eelmise EM-i koondiste järelkasvud. Albaania on võib-olla veidi järgi andnud, aga teistel (veel mängiti alagrupis Põhja-Iirimaa, Hispaania, Islandi ja Slovakkiaga) on kõigil väga head ajad. Meile ei antud väga paljudes 50-50 mängudes sõnaõigust ja jäime ikka kaotajapooleks."

Kas järgmisest vanuseklassist on oodata enamat? "Ega sellegi koondise osas olid lootused kõvasti suuremad, aga me ei tea, kes meile vastu loositakse. Seda on nii raske ennustada. Jaanuaris algab uus aasta - on näha valikgrupp, treenerid ja kes koondises on. Esimesed 2-3 mängu näitavad ära, mis meie potentsiaal on," vaatas Voolaid tulevikku.

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
VÄLISMAAL
KALJU JA KALEV 2:2
Luup peale | Noore Kalevi hiilgav plaan tõi Kaljus pahanduse majja
Välismaa 20.04 | Loe järele: Leipzig astus ühe jalaga Meistrite liigasse
ARVAMUS/KOMMENTAAR
Jalgpall kui elu hüperbool
ARVAMUS/KOMMENTAAR
Jalgpall kui elu hüperbool (0)
 
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija (15)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulises kümnendas osas on luubi all Frank Liivaku ja Erik Sorga duell Flora esiründaja koha nimel.
 
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik?
SILM PEALE!
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik? (0)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulise kümnenda osa "Ole kohtunik!" rubriigis ristavad piigid mehed, kes lähevad nädalavahetusel vastamisi ka palliplatsil.
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID