Vunk: olukord on segane (0)

Foto: Jakarta PersijaIndoneesia kõrgliigaklubis Jakarta Persija palliva Martin Vungi kohta liiguvad kuulujutud, mille kohaselt on klubi mehe lepingu lõpetanud. Vungi enda sõnul on olukord küll segane, kuid tema teada leping endiselt kehtib. 

Laupäeval kirjutas Rumori di Spogliatoio Indoneesia allikatest, mille järgi on Persija Vungi lepingu üles öelnud, sest mehe vigastuse tõttu võib ta olla väljas kuni maikuuni.

Vungi enda sõnul sellised andmed tema teada tõele ei vasta. "Hetkel on vara midagi kommenteerida, ootan ise veel selgust asjasse," lausus Vunk Soccernet.ee-le.

"Leping hetkel kehtib ja minuni pole hetkel mingit infot jõudnud veel. Olukord on segane. Tegemist on Aasiaga, asjaajamine on siin natuke keerulisem kui Euroopas harjutud, seega ootan veel selgust." 

Lisaks on Vungi sõnul väär see, et ta vigastusega maikuuni väljas võib olla. "Olin küll põlvevigastusega väljas, kuid treenin praegu juba täiskoormusel," imestas Vunk.

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
EUROLAHINGUD
Suluseisuvärav päästis Saksamaa jalgpalli au; Itaalial nii hästi ei läinud  (videod!)
ESILIIGA
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija (13)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulises kümnendas osas on luubi all Frank Liivaku ja Erik Sorga duell Flora esiründaja koha nimel.
 
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik?
SILM PEALE!
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik? (0)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulise kümnenda osa "Ole kohtunik!" rubriigis ristavad piigid mehed, kes lähevad nädalavahetusel vastamisi ka palliplatsil.
Maradona võitlus kartellide külje all
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID