Werder tõmbas Eintrachti vägevale hoole ootamatult pidurit (0)

Werder suutis Eintrachti üllatuslikult põlvili suruda. Foto: Scanpix / AFP / Patrik Stollarz

Bundesliga ainsas reedeõhtuses mängus pidi pettumuse üle elama Frankfurti Eintracht, kelle 11-mänguline kaotuseta seeria sai võõrsil otsa. Bremeni Werderile jäädi üllatuslikult alla 1:2.

Eintracht oli viimasest kümnest liigamängust võitnud üheksa, alistanud eelmisel nädalal ka tabelijuhi Müncheni Bayerni ning võis julgelt eeldada võidumarsi jätkumist, mis tõstnuks nad liigatabelis Wolfsburgist mööda kolmandaks. Kõik näiski kulgevat oodatud rada, kui Andre Silva juba 9. minutil külalised ette viis, sest Eintracht oli 11 viimases liigamängus vähemalt kaks korda skoori teinud.

Werderil olid aga muud plaanid. Kolmes viimases liigakohtumises võiduta jäänud kodumeeskond viigistas kohe teise poolaja alguses, kui kapten Theodor Gebre Selassie lükkas võrku Milot Rashica söödu. VAR-i kontrolliv pilk kinnitas, et Tšehhi koondislane oli suutnud edukalt suluseisu vältida. Sama kordus 62. minutil, kui läbisöödu saanud Josh Sargent Werderi ette viis, pääsedes taas napilt suluseisust. Kodumeeskond sai palli kolmandatki korda väravasse, ent sedapuhku oli suluseis tõsiasi.

Eintracht jätkab seega tabelis neljandal real, Werder tõusis aga võiduga vähemalt ajutiselt ühele pulgale samuti 26 punkti kogunud Hoffenheimiga.

Bremeni Werder - Frankfurti Eintracht 2:1 (0:1)