West Brom ja Burnley murdsid needuse, Wolvesi päästsid Jimenez ja õnnelik rikošett (0)

Inglismaa kõrgliiga hooaeg algas pöörase väravatesajuga, purustades mitmeid rekordeid, kuid mida polnud, olid väravateta viigid. Viiendas voorus (!) sündis esimene 0:0 viik.

46 mängu järjest löödi vähemalt üks värav ning alles 47. mängus pakkusid West Bromwich Albion ja Burnley väravateta viigi. Selline hooaja algus on Premier League'is esmakordne. Tundus, et samal päeval näeb kahte 0:0 viiki järjest, aga Wolverhampton Wanderers sai hoopis väärtuslikud võidupunktid. Sangariks kerkis ei keegi muu kui Raul Jimenez.

Leeds United oli esimesel poolajal domineerivam pool, aga parim väravavõimalus oli Wolvesil, kui Daniel Podence'i löögi pareeris Illan Meslier. Teise poolaja algul skooris Wolvesi eest Romain Saiss, kuid värav ei lugenud, sest Podence oli enne suluseisus. Jimenez purjetas 70. minutil Leedsi karistusala lähistel, läks parema jalaga löögile ning pall lendas rikošetist väravasse. Rohkem väravaid ei löödud ning Wolves sai kahe kaotuse kõrvale hooaja kolmanda võidu.

Hooaja esimese punkti teeninud Burnley asub liigatabelis 18. kohal ning West Bromwich Albion kahe punktiga 17. tabelireal. Nad edestavad ainult Sheffield Unitedit ja Fulhami, kellel on samuti punktiarve avatud. Üheksa punkti kogunud Wolves kerkis kuuendale kohale ning Leeds jätkab seitsme silmaga kümnendal positsioonil.

West Bromwich Albion - Burnley 0:0

Leeds United - Wolverhampton Wanderers 0:1 (0:0)