Zahovaiko: Paides mängimine oli minu jaoks nagu magustoit (0)

Foto: Gertrud Alatare

Paide Linnameeskonna peatreener Vjatšeslav Zahovaiko meenutas Eesti Ekspressile antud usutluses oma raskeid põlvevigastusi, millega tal karjääri jooksul kokku puutuda tuli.

Viimane tõsisem trauma oli tal 2014. aastal Sillamäes mängides, kui süütus olukorras põlve eesmisi ristatisidemeid rebestas.

2014 aastanumbri lõppemisega sai ühelepoole ka Slava leping ja ta oli veendunud, et nüüd on tema karjäär täiesti kindlalt lõppenud.

"See periood, kus ma käisin ja rääkisin, et mina enam kunagi ei mängi enam jalgpalli ehmatas minu lapsi. Eriti poega, kes jalkat mängis. Ta nägi läbi oma väikeste silmade seda valu ja piinarikast taastumist ja tal tekkisid probleemid spordiga," selgitas ta ja otsustas laste pärast Meelis Rooba pakutud võimaluse Paides mängida vastu võtta.

Päris profijalgpalli Slava enam ei naasenud. Paides mängimise ajal tuli tema peamine sissetulek vineeri müümisest. Kahe viimase amatöörina mängitud hooaja peale lõi tugevas ülekaalus Zahovaiko Premium liigas 36 väravat ja jagas 22 väravasöötu. "Need olid kaks imelist hooaega. Paides mängimine oli minu jaoks juba nagu magustoit. Ma nautisin seda jalkat võibolla kõige rohkem üldse."

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
MEISTRITE LIIGA
Kas finaalis tuleb Cruyffi, Linekeri, Litmaneni või Crouchi derbi?
EUROLAHINGUD
Suluseisuvärav päästis Saksamaa jalgpalli au; Itaalial nii hästi ei läinud  (videod!)
ESILIIGA
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija (15)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulises kümnendas osas on luubi all Frank Liivaku ja Erik Sorga duell Flora esiründaja koha nimel.
 
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik?
SILM PEALE!
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik? (0)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulise kümnenda osa "Ole kohtunik!" rubriigis ristavad piigid mehed, kes lähevad nädalavahetusel vastamisi ka palliplatsil.
Maradona võitlus kartellide külje all
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID