Zahovaiko torge Liliu suunas: liiga palju primadonnatsemist (7)

Paide Linnameeskonna peatreener Vjatšeslav Zahovaiko. Foto: Gertrud Alatare

Paide Linnameeskonna peatreener Vjatšeslav Zahovaiko nimetas Nõmme Kaljuga tehtud 1:1 viigi järel tulemust õiglaseks. Üheksa kollast kaarti ei tähendanud Paide juhendaja hinnangul, et mäng olnuks räpane, aga ühe vastasmängija talitusviisi hindas ta muiates "liiga primadonnalikuks".

"Võõrsil võtta punkt Eesti tippmeeskonnalt Kaljult, kes näitas nädala sees suurepärast tulemust… arvan, et oleme üldises pooles väga rahul. Mängisime mõlemad poolajad väga intensiivselt ja mingitel perioodidel said nemad initsiatiivi endale, siis jällegi meile. Lõpp läks lahtisemaks, sest mõlemad tahtsid võita. Viik oli õiglane tulemus, olen mängijatega väga rahul," sõnas Zahovaiko.

Kohtumise algus oli väga äkiline, sest esimese 24 minutiga tõusis kollane kaart koguni kuus korda, aga Zahovaiko meelest polnud kohtumine inetu. "Eks kohtunik hindas olukordi. Jalgpall on kontaktne ala ning kui lisada kiirused ja olukordadesse hilinemised, siis võib jääda mulje, et on liiga agressiivne. Ent kui minna mõnda välisliigat vaatama, siis on täna väljakul nähtu ju tavapärane.

Mingil hetkel üks sambapoiss lubab endale minu arvates liiga palju. Aga ta pole minu mängija ja rohkem ei kommenteeri. Primadonna natuke, liiga palju, liiga palju," lausus Zahovaiko.

Vahepealne lühike puhkus kulus Paidele marjaks ära. "Võõrleegionärid said kodus käia ning sealt positiivse emotsiooni. Väga vajalik paus meie jaoks. Meil on käsil hea periood ja suudame hoida mängijad heas vormis," märkis Zahovaiko.

21. voorus võõrustab Paide järgmisel reedel Tartu Tammekat.