Zeniidi duubel lõi Pärnule kolm väravat (1)

Pärnu JK meeskond. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee (arhiiv)

Pärnu JK kaotas Türgis sõprusmängu Peterburi Zeniidi duubelmeeskonnale 0:3. Värava lõid Saba Sazonov, Aleksei Gasilin ja Kirill Kravtsov.

Venemaa tugevuselt kolmandas liigas mängiv Zeniit II läks juhtima 32. minutil nurgalöögi järel. Teine tabamus sündis 45. ja kolmas 76. minutil.

Järgmise sõpruskohtumise peab Pärnu JK laupäeval FC Propradi (Slovakkia) vastu.

Pärnu tänane algkoosseis (klubi Facebooki lehelt): Kaupo Koort, Daniel Barinov, Hevar Aas, Nazar Vizdrik, Jako Kanter, Joonas Sild, Igor Mohhov, Petro Namuilik, Risto Pärnat, Kein Makovei, Risto Kauniste.