TV

Zenjovi kaks väravasöötu Šahtjori kaotusest ei päästnud (videod) (0)

Sergei Zenjov. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Sergei Zenjov andis täna Kasahstani kõrgliigas kaks resultatiivset söötu, aga tema koduklubi Karagandõ Šahtjor kaotas tabeli punasele laternale Aktobele 2:3.

Šahtjor tuli teise poolaja alguses tänu Zenjovi söötudele 0:2 kaotusseisust välja, kuid 2:2 viigiseis püsis vaid kolm minutit. Eesti koondislane tegi kaasa kõik 90 minutit.

Üheksa mängu järjest võiduta jäänud Šahtjor paikneb enne viimast vooru kaheksandal tabelireal.

Seitsmendat kohta hoiab Artjom Dmitrijevi tööandja Okžetpes, kes tegi täna Žetõsuga 1:1 viigi. Dmitrijev viibis väljakul algusest lõpuni ja teenis 71. minutil kollase kaardi.