Zlidnis ja Ferencvaros tulid talviseks meistriks (0)

Inna Zlidnise ja Ferencvarose jaoks lõppes täna hooaja esimene sirge - 3:1 võit Szombathely Viktoria üle kindlustas talvepausiks liidrikohta.

Tabelis neljandat kohta hoidev Viktoria on ainus naiskond, kes suutnud tänavu Ferencvaroselt punkte röövida - septembris lepiti 1:1 viiki, kui Zlidnise tööandja viimasel minutil punkti päästis.

Tänagi läksid külalised 1:0 juhtima ja poolajaks näitas tabloo taas 1:1 viiki. Teisel poolajal võttis Ferencvaros aga oma ja võitis 3:1, Zlidnis mängis kaasa kogu kohtumise.

Talvepausiks on Ferencvaros teeninud kümme võitu ja ühe viigi, lähimat rivaali Györi ETO-t edestatakse juba kaheksa punktiga. Kevadel mängitakse veel kolm vooru põhihooaega ja seejärel kuus lisavooru, hooaeg jätkub 24. veebruaril.

Veel enne välja teenitud talvepuhkust ootab Ferencvarost karikasarja veerandfinaal, kus kohtutakse Ujpestiga. Liiga punast laternat loputati möödunud nädalal 10:0.