Avapoolajal sotid selgeks teinud Flora jättis Vapruse taas punktideta (0)

Tallinna Flora alistas Pärnu Vapruse. Foto: Kenn Rull

Tallinna Flora alistas Premium liiga kuuenda vooru kohtumises 3:1 Pärnu Vapruse ning jättis Vapruse võiduta juba 42. järjestikuses omavahelises mängus.

Flora haaras eduseisu 14. minutil, mil Vapruse kaitsja Uku Kõrre lõi ohtu klaarides pallist mööda ja selle kasutas ära 17-aastane Maksim Kalimullin, kes paigutas mänguvahendi trahvikasti otsast vasakusse ristnurka.

Eduseisu duubeldas 31. minutil Mark Anders Lepik, kui keerutas karistuslöögi üle müüri ja parema posti kõrvale. Kolm minutit hiljem lõi pealinlaste kolmanda värava Pärnust pärit Rauno Alliku, kes toksas Danil Kuraksini tsenderduse paarilt meetrilt tühja väravasse.

Vapruse auvärav sündis 86. minutil penaltist, mille realiseeris Kevin Kauber. 11 meetri trahvilöögi andis ära Flora kaitsja Mihhail Kolobov, kes mängis enda kastis käega.

Vaprus on kolme punktiga liiga viimane. Flora tõusis 11 punktiga kolmandaks, aga neist punktiga maas olev Nõmme Kalju peab oma kuuenda vooru matši pühapäeva õhtul teist positsiooni hoidva Paide Linnameeskonnaga.

14. aprillil kell 14.30 Pärnu Rehepapi kunstmuruväljakul

Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora 1:3 (0:3)
86. pen. Kevin Kauber - 14. Maksim Kalimullin, 31. Mark Anders Lepik, 34. Rauno Alliku

Väravasöödud: 86. Magnus Villota - 14. Kristo Hussar, 31. Rauno Alliku, 34. Daniil Kuraksin
Hoiatused: 19. Erko Jonne Tõugjas, 55. Rauno Alliku
Mänguolud: +6, pilves tuuline vihmane ilm, kunstmuru väga heas seisukorras