Brasiilia tuli viiendat korda maailmameistriks (0)

Pühapäeva hilisõhtul krooniti Brasiilia viiendat korda rannajalgpalli maailmameistriks, kui finaalis oldi kindlalt üle Tahitist.

Brasiilia läks finaalmängus Tahiti vastu 14 sekundi järel juhtima ja lõi viimase, koguni oma kuuenda värava kolm minutit enne lõppu, võttes ülikindla 6:0 võidu. Tahiti jaoks tähendas see teist MM-i järjest finaalikaotust. Kahe aasta eest jäid nad alla Portugalile, kelle teekonna lõpetas tänavu Brasiilia juba veerandfinaalis.

Võrreldes kahe aasta tagusega sai taas MM-ilt neljanda koha Itaalia, kes kaotas kohamängus 3:5 Iraanile. Turniiri parimaks mängijaks valiti iraanlane Mohammad Ahmadzedeh, parimaks väravavahiks samuti iraanlane Peyman Hosseini ning enim väravaid, koguni 17, lõi itaallane Gabriele Gori.

Bahamal toimunud turniiril osalenud Eesti kohtuniku Ago Kärtmanni saagiks jäi üks alagrupimäng Araabia Ühendemiraatide ja Paraguay vahel, mis lõppes esimeste 3:2 võiduga.