Cracovia hoidub probleemidest, Gorica jättis võimaluse kasutamata (0)

Poola kõrgliigas tegi Sergei Zenjovi leivaisa Krakowi Cracovia väravateta viigi Gdanski Lechiaga.

Hooaja alguses pikalt väljalangemistsooni lähistel pusinud Cracovia tõusis tabeli kaheks jagamise ajaks liiga keskossa, kuid jäi siiski alumisse kuuikusse. Kui hooaja lõpuni jääb viis vooru, on Cracovia edu tabeli kahe viimase ees 14 silma.

Püsimajäämist kindlustavat võitu täna küll ei tulnud, kuid võõral väljakul suudeti Lechialt viik kätte saada. Zenjov alustas algrivistuses, mängis 68 minutit ja sai 63. minutil kollase kaardiga ka protokolli kirja.

Henrik Ojamaa leivaisa Gorica lasi Horvaatia esiliigas raisku võimaluse liidrile läheneda - Zagrebi Dinamo duubel kaotas nädalavahetusel viigiga kaks punkti, kuid Gorica lubas Spliti Hajduki duublil 25 minutiga kolm lüüa ja kaotas lõpuks 1:4. Ojamaa istus terve kohtumise pingil.

Viis vooru enne hooaja lõppu on Gorica teisel, üleminekumängudele viival kohal. Dinamost jäädakse kuue punktiga, lähim jälitaja on kolme silma kaugusel, kuid kuna duublid tõusmisele ei pretendeeri, läheks Gorica hetkel otse kõrgliigasse.