Dortmund ja RB Leipzig said šokk-kaotused, Bayern pääses üleminutitel (0)

Saksamaa kõrgliiga 20. vooru tänastes mängudes lõhkasid üllatuspommi Darmstadt ja Hamburger SV, kes alistasid vastavalt Dortmundi Borussia ja RB Leipzigi. Müncheni Bayern pääses napilt viigist Ingolstadtiga.

Tabelis viimast kohta hoidev Darmstadt asus Dortmundi vastu kohtumist juhtima 21. minutil Terrence Boydi väravast. Raphael Guerreiro 44. minuti tabamus seadis jalule viigi, kuid Antonio Colaki teise poolaja värav tõi 2:1 võidu kodumeeskonnale.

Pettumustvalmistava mängu pakkus sarnaselt Dormtundile ka Müncheni Bayerni lähim jälitaja RB Leipzig. Juba 24. minutiks oli Hamburger SV kohtumist juhtimas 2:0 Kyriakos Papadopoulose ja Walace'i väravatest. Lõppskoori 3:0 vormistas üleminutitel Aaron Hunt.

Valitsev meister ja liidrikohta hoidev Müncheni Bayern pääses ehmatusega Ingolstadti käest. Väravat ei suutnud kumbi pool lüüa 89 minutit. Siiski Arturo Vidali normaalaja lõpus ja Arjen Robbeni esimesel üleminutil löödud väravad aitasid Bayerni 2:0 raske võiduni.

Seni suurepärast minekut näidanud Frankfurdi Eintracht pidi tunnistama kindlat 3:0 allajäämist Leverkuseni Bayerile. Javier Hernandezi arvele kogunes kaks väravat ja Kevin Volland lisas ühe tabamuse.

Bremeni Werder jäi samal ajal koduväljakul alla Mönchengladbachi Borussiale. Ainsa värava lõi selles mängus 12. minutil Thorgan Hazard.

Laupäevases viimases mängus lähevad vastamisi Schalke ja Berliini Hertha.

Darmstadt - Borussia Dortmund 2:1 (1:1)