Eelmises voorus värava löönud Šapovalov jäi kaotusmängus pingile (1)

Eelmises mängus värava löönud Aleksandr Šapovalov istus sel korral pingil. Foto: PAOK

Kreeka esiliigas palliv Aleksandr Šapovalov jälgis pingilt, kuidas tema koduklubi kaotas.

Eelmises kohtumises Aiolikose vastu sekkus Thessaloniki PAOK-i duublis mängiv Šapovalov 63. minutilt pingilt ning 11 minutit hiljem pani eestlane vastase võrgu sahisema. Eestlase leivaisa võitis matši 2:1 ning sellega kindlustati liigasse püsimajäämine.

Uues voorus sõitis PAOK B külla Kozanile. Šapovalov kuulus kõik 90 minutit varumeeste sekka, kui väljakul viibinud tiimikaaslased kaotasid 1:3.

Talvel Kreekasse siirdunud Šapovalovi arvel on tänaseks esiliigas 13 kohtumist, neist kaks põhikoosseisus, ning viis väravat. PAOK-i järgmine kohtumine leiab aset 15. mail, kui neid külastab tabelinaaber Iraklis.

Grete Daut ja Fyllingsdalen sammusid Norra karikavõistluste esimesest ringist edasi, kui võõrsil alistati 82. minuti väravast 1:0 Fana.