Eestlaste hea päev Iirimaal: Lilander, Miller ja Reinkort alustasid nädalat võiduga (0)

Michael Lilander (fotol) sai kirja täismängu, teised eestlased mängisid vähem. Foto: Bohemian FC

Eesti koondislaste Michael Lilanderi, Martin Milleri ja Sten Reinkorti koduklubi Bohemians alistas Iirimaa kõrgliiga 10. vooru kohtumises 1:0 Dundalki. Lilander sai kirja täismängu, Miller mängis esimese poolaja ja Reinkort sekkus vahetusest 81. minutil.

Bohemiansi ainus tabamus sündis 80. minutil ehk veidi enne Reinkorti sekkumist, kui James Akintunde suunas Dayle Rooney karistuslöögi peaga võrku.

Bohemians tõusis võiduga kolmandaks, punkte on neil 16. Sama palju silmasid on peas nende ees oleval Derry Cityl, liider Shelbourne edestab neid viie punktiga. Kohe Bohemiansi järel, vaid punkti kaugusel on Eesti koondislase Markus Poomi koduklubi Shamrock Rovers, kellel on konkurentidega võrreldes mäng varuks.

Mattias Käidi koduklubi Bukaresti Rapid kaotas Rumeenia kõrgliigas 0:1 Sepsi OSK-le. Talvel vigastada saanud Käit osales küll meeskonna trennis, ent pole veel mängupäeva koosseisu naasnud. Rapid on 28 punktiga viies. Eurokohast lahutab neid kolm silma. Hooaja lõpuni on kuus vooru.