Endine Atletico äss ei luba veel La Corunat matma hakata (0)

Ülikeerulises seisuses olev Deportivo La Coruna on Hispaania kõrgliigas võtnud Adrian Lopezi esile kerkimise abil kaks järjestikust võitu.

Kui nädal tagasi alistati trilleris 3:2 Malaga, siis täna oldi võõrsil üle tänavu samuti alla ootusi mängivast Athletic Bilbaost.

Malaga vastu kaks väravat löönud kahekordne Hispaania koondislane Adrian Lopez viis võõrustajad juba 14. minutiks 2:0 juhtima. Teisel poolajal suutis Bilbao vahe küll kahel puhul minimaalseks vähendada, kuid punkti ei suutnud baskid oma koduväljakul siiski päästa.

Clarence Seedorfi missioon hoida La Coruna kõrgliigas paistab aga olevat endiselt pigeb ebatõenäoline. Homme Atletico Madridile külla sõitev Levante edestab 2000. aasta Hispaania meistrit viie punktiga. Ka kalender ei halasta La Corunale - allesjäänud kuue mängu jooksul tuleb koguni viiel puhul vastu esikümnesse kuuluv meeskond.

Veelgi kindlam on 19. kohal paikneva Las Palmase saatus, kes täna kaotas Real Sociedadile ja jääb turvalisest tsoonist kümne silma kaugusele.

Las Palmas - Real Sociedad 0:1 (0:1)