Ferencvaros lõpetas aasta kõrgel noodil, Zlidniselt kaks väravat (0)

Inna Zlidnis karikaga tänavu kevadel. Foto: Ferencvarose Facebook

Ungari naiste karikasarjas kindlustas Ferencvaros suuremate raskusteta edasipääsu, kui Ujpest 16:1 alistati.

2017. aasta viimases mängus kulus Ferencvarosel väravaarve avamiseks kümme minutit, poolaeg võideti 4:0. Teiseks poolajaks pidi Ujpest postide vahele saatma väljakumängija ja nii läksid luugid lahti, lõpuks võitis Ferencvaros koguni 15 väravaga. Ujpesti auvärav sündis 78. minutil.

Inna Zlidnis tegi kaasa kõik 90 minutit ja lõi kaks väravat, mis olid eestlannale hooaja esimesed. Päris esimene tegi 67. minutil seisuks 9:0, teine aga vormistas lõppskoori.

Karikasarjas tagas Ferencvaros sellega koha poolfinaalis. Zlidnise koduklubi on ka karikakaitsja, olles tiitli võtnud kolmel aastal järjest.