Flora noored lõid Augsburgi omadele 7 väravat! (täiendatud) (6)

Erik Sorga lõi Augsburgi vastu kübaratriki. Foto: Brit Maria Tael

Tallinna Flora duubelvõistkond on praegu Saksamaal treeninglaagris. Tänases sõpruskohtumises alistati Bundesliga klubi Augsburgi noored koguni 7:1.

Täiendatud kell 22.05: Kui esialgu pidi mäng rahvusvahelisi standardeid arvestades toimuma U19 vanuseklassi noorte vahel ja Augsburg veel palus, et Flora ei kasutaks vanemaid mängijaid, et kõik oleks aus, siis Augsburg saatis ise väljakule hoopis oma U17 võistkonna.

Flora noored läksid 16. minutil Erik Sorga tabamusest juhtima ning poolajale mindi tänu Markus Poomi väravale 2:0 eduseisus, teatas Flora oma sotsiaalmeedias. Teisel poolajal vormistas Sorga oma kübaratriki, lisaks skooris kahel korral Mark Anders Lepik ning korra Otto-Robert Lipp, mis andis florakatele suure võidu.

Oma järgmise matši peab Flora duubel neljapäeval, kui Šveitsis minnakse vastamisi St. Galleni noortega. Pühapäeval mängitakse taas Saksamaal Hoffenheimi noortega. Treeninglaagri kohta saab lähemalt lugeda siit.

Flora duubli tänane algkoosseis: Ingmar Krister Paplavskis, Mario Miil, Markkus Seppik, Kristjan Jürgenson, Vladislav Kreida, Markus Poom, Kristjan Kask, Erik Sorga, Joonas Soomre, Mark Anders Lepik, Jako Kariste.