Flora U21 tuli Saksamaa tippklubi noorte vastu välja 0:3 kaotusseisust, aga lõpuks ikkagi kaotati (parandatud!) (0)

Mark Anders Lepik. Foto: Brit Maria Tael

Esiliiga meistritiitlit jahtiv FC Flora U21 meeskond pidas täna Saksamaal treeningmängu Freiburgi U19 meeskonnaga, kellele 3:4 kaotati.

Mäng algas Flora jaoks kesiselt, sest 27. minutiks oli seis 0:3. Seepeale said ka florakad oma vankri paremini veerema, sest poolaja lõpus lõi Kristjan Kask esimese tagasi ja kohe teise alguses vähendas Aleksandr Šapovalov vahe minimaalseks. Viigivärava lõi pikalt vigastuspausilt naasnud ja oma hooaja teist mängu pidanud Mark Anders Lepik. Teisel üleminuti väravast tuli lõpuks ikkagi vastu võtta 3:4 kaotus.

Flora U21 eest tegid täna kaasa ka talvel Kuressaaresse mängima siirdunud Mairo Miil ja Rasmus Saar.

Flora algkoosseis: Kristen Lapa, Markus Seppik, Ralf Sander Suvinõmm, Rasmus Saar, Mairo Miil, Daniel Tuhkanen, Nikita Komissarov, Kristjan Kask, Mark Anders Lepik, Mattias Männilaan, Aleksandr Šapovalov.