Itaalia vanameister põrutas Lazio jõudemonstratsioonis koguni neli väravat! (1)

Marco Parolo sai hakkama uskumatu saavutusega, lüües Lazio võidumängus Pescara üle koguni neli kolli.

Juba mängu algus kinnitas, et 32-aastane keskväljamaestro on täna teiselt planeedilt ja seda just eelkõige õhuvõitluses. Esmalt viis Parolo Lazio peaga juhtima juba 10. minutil ning vaid neli minutit hiljem duubeldas mees roomlaste eduseisu.

Seejärel asus hambaid näitama tänavu liiga peksupoisiks osutunud Pescara, kui poolajaks suudeti manada tabloole 2:2 viik. Sealjuures jättis Pescara kasutamata võimaluse avapoolaja suurepärasele spurdile lisaks veel ka kolmanda väravani jõuda, kuid 36. minutil eksis Gianluca Caprari.

Sellega ei olnud aga Parolo tähelend veel lõppenud: 49. minutil sai keskpoolik kirja oma kolmanda tabamuse, kusjuures kõik kübaratriki väravad lõi Parolo peaga. 3:2 väravaga murti ka Pescara vastupanu, millele järgnesid veel kaks Lazio tabamust. Erilise kirsi roomlaste tordi otsa suskas ei keegi muu kui Parolo ise, lüües oma tänase mängu neljanda (!) värava ning vormistades lõppskooriks 6:2 võidu Laziole mängu 77 minutil.

Parolo jaoks oli tegemist elu märgilisema esitusega. Näiteks lõi mängija täna rohkem väravaid, kui suutis terve eelmise hooaja vältel. Lisaks said Parolole veel Lazio poolelt jala valgeks nii Balde Keita kui ka Ciro Immobile.

Atalanta - Cagliari 2:0 (2:0)