Järjekordne imemäng: Vassiljev lõi värava ja andis kaks väravasöötu (2)

Konstantin Vassiljevil on sel hooajal Jagiellonia särgis hetkel kirjas juba 8 väravat ja 8 resultatiivset söötu. Foto: jagiellonia.pl

Eesti koondise keskväljamaestro Konstantin Vassiljev tegi Poola kõrgliiga 14. voorus Bialystoki Jagiellonia eest Krakovi Cracovia vastu järjekordse imemängu, kui lõi juba oma hooaja kaheksanda värava ja sai kirja kaks resultatiivset söötu.

Jagiellonia põhikoosseisus alustanud Vassiljev oli täpne 41. minutil, viies külalismeeskonna juhtima. Avapoolaeg 1:0 seisuga ka lõppes. 50. minutil viigistas Cracovia samuti penaltipunktilt seisu, kuid Eesti poolkaitsja ei olnud oma viimast sõna öelnud.

Nimelt leidis Vassiljev 73. ja 90. minutil hea sööduga oma kaaslased, kes Jagielloniale 3:1 võidu tõid. Esimesel lisaminutil vahetati ründav poolkaitsja puhkama.

Vassiljev on sel hooajal kirja saadud 8 värava ja 8 väravasööduga oma meeskonna ja kogu liiga enim tabamusi sepistanud mees. Tabelis on Jagiellonia 27 punktiga teine.