Juba esimesel minutil kingituse teinud Kalev sai Soome pronksiklubilt lüüa (3)

Tallinna Kalev täitis koondisepausi ajal olevat mängupausi treeningkohtumisega Tampere Ilvese vastu, vastu tuli võtta 0:2 kaotus.

Kalev alustas kohtumist Soome mulluse pronksiklubi vastu väga külalislahkelt ja juba 40 sekundi järel söötis Sandro Embalo palli Ilvese ründaja Marius Noubissi jalale, kes selle rahulikult ka väravasse saatis.

13 minutit hiljem riietati Kalevi kaitseliin täiesti lahti ning Noubissi ülesandeks oli taas lihtsalt palli väravasse toimetamine. Teisel poolajal väravaid ei löödud ja kokku teenis Kalev tugeva Soome klubi käest 0:2 kaotuse.

Kalev mängis täna koosseisus: Daniil Koroljov, Abdoul Karim Conte, Artjom Artjunin, Ioan Jakovlev, Hidetoshi Wakui, Takuya Matsunaga, Sandro Embalo, Hans-Kristjan Hansberg, Andreas Raudsepp, Roman Sobtšenko, Gregor Wahl, Alger Džumadil, Andre Järva, Kevin Rääbis, Juhan Jograf Siim, Hans Joosep Tammerik, Reinhard Reimaa.