Juhtima läinud Bredale tuli taas valus kaotus (0)

Viimati Hollandi kõrgliigas Amsterdami Ajaxilt 0:8 kolaka saanud Karol Metsa koduklubi NAC Breda käsi käib jätkuvalt täbaralt, kui täna kaotati 1:2 Almelo Heraclesele.

Omal ajal Ragnar Klavanile leiva lauale toonud klubi jäi kodus NAC-i vastu küll 14. minutil kaotusseisu, kuid põhimõtteliselt järgmisel rünnakul oli seis taas viigis. Võiduvärav löödi juba 23. minutil, kui nurgalöögi järel lõi palli võrku Paul Gladon.

Mets tegi Breda särgis kaasa 82 minutit, kuni ta välja vahetati. 79. minutil määrati talle ka kollane kaart, mille järel ta arstiravi sai. Avapoolaja keskel hoidis ta hea tegutsemisega ära Heraclese võimaliku kolmanda värava.

Tabelis tõusis Heracles 18 meeskonna konkurentsis 18 punktiga kaheksandaks, Breda jätkab üheksa punkti peal eelviimasel kohal.