Klavan andis Liverpooli järjekordsesse võidumängu oma pisikese panuse (1)

Premier League'i laupäeva viimases kohtumises alistas Liverpool võõrsil 4:2 Crystal Palace'i. Kuuajalise pausi järel pääses kõrgliigas platsile ka Ragnar Klavan.

Lõviosa kohtumise väravatest  löödi avapoolajal. Alan Pardewi hoolealused suutsid küll kahel korral vastaste tabamustele vastata, kuid puhkepausile läks Liverpool siiski eduseisus. Teisel poolajal vormistas Jordan Hendersoni ilusa söödu järel lõppskoori Roberto Firmino.

Liverpooli neljast väravast kaks lõid Klavani konkurendid keskkaitses Dejan Lovren ja Joel Matip. Horvaat heastas sellega ühtlasi ka oma väravaga lõppenud ränga eksimuse paar minutit varem.

Viimati Premier League'is 24. septembril Hull City vastu platsil käinud Eesti koondise kapten vahetati täna sisse teisel lisaminutil vasakkaitsjana, kui andis puhkust Sadio Manele.

Crystal Palace - Liverpool 2:4 (2:3)
18., 33. James McArthur - 16. Emre Can, 21. Dejan Lovren, 44. Joel Matip, 71. Roberto Firmino