Klavani Liverpooli-karjäär algas Fabregasele punase teenimisega (Video Klavani esitusest!) (11)

Ragnar Klavan tegi oma debüüdil Liverpooli eest kaasa 90 minutit, kui International Champions Cupi raames kaotati 0:1 Chelseale.

Kohtumise ainus värav sündis juba kümnendal minutil, kui Gary Cahill võitis nurgalöögi järel õhuvõitluses Roberto Firminot ning lõi palli peaga alla nurka.

Kogu kohtumise soliidselt mänginud Klavan tõusis tähelepanu keskpunkti tund aega hiljem, kui Cesc Fabregas tegi Eesti koondise kapteni vastu julma vea ning saadeti kohtuniku poolt pikemalt mõtlemata duši alla.

Juba laupäeval kohtub Liverpool Santa Claras 2005. ja 2007. aasta Meistrite liiga finaali kordusetenduses Milaniga, kes täna sai seisuga 3:3 lõppenud normaalaja järel penaltitega jagu Müncheni Bayernist.