Levadia eest mängib halliturniiril Middlesbrough' ründaja (3)

Joao Morelli. Foto: globoesporte.globo.com

Premium liiga hõbedameeskond Tallinna FC Levadia teatas värskelt, et laupäeval mängib halliturniiril nende eest Inglismaa kõrgliigaklubile Middlesbrough'le kuuluv ründaja.

Nimelt jookseb Lillekülas kell 14 Paide vastu väljakule 20-aastane Brasiilia ja Itaalia kodakondsusega ründaja Joao Morelli, kes esindab Boro U-23 meeskonda. Sel hooaja on ta antud võistkonna eest Premier League 2 sarjas löönud 10 mänguga kaks väravat.

Kusjuures huvitava faktina on ta Inglismaal osalenud samas mängus Levadia kasvandiku Mattias Käidiga. Nimelt kohtusid septembris Premier League Cupis Fulhami ja Boro U-23 meeskonnad. Käit alustas matši algkoosseisus, lõi kaks väravat ja vahetati 57. minutil pingile. Morelli sekkus vahetusest 82. minutil. Fulham võitis mängu 3:1.

Vaata Premium liiga talviseid mängijate liikumisi siit!