Maardu suutis Rakveres lõpuni vastu pidada (0)

Tõeliselt haarava vutilahingu pidasid Rakveres maha sealne Tarvas ning Maardu Linnameeskond, kus  võtsid külalised 4:3 võidu.

Kohtumine algas suurepäraselt külalistele, kui 5. minutil viis Ilja Zelentsov maardukad penaltist juhtima. Eduseisu duubeldas 38. minutil Nikita Brõlin, kuid kaks minutit hiljem oli Tarval esimene vastus olemas - Henri Hang vähendas seisu enne poolajavilet minimaalseks.

Teine poolaeg algas paremini aga jällegi Maardule, kes Brõlini 49. ja Vitali Gussevi 50. minuti kiiretest väravatest eduseisu kolmeväravaliseks kasvatasid. Sellegipoolest ei andnud aga Tarva mehed alla, sest 75. minutil andis lootuseõhku veidi 50. minutil Rakvere võrku palli kütnud Gussevi omavärav.

90+3. suutis Hang oma teise väravaga viia Tarva küll ühe kolli kaugusele, kuid rohkemaks rakverelased võimelised ei olnud - Maardu meestele siit tasuks väärt 4:3 võit.

JK Rakvere Tarvas - Maardu Linnameeskond 3:4 (1:2)
40., 90+3. Henri Hang, 75. ov. Vitali Gussev - 5. pen. Ilja Zelentsov, 38., 49. Nikita Brõlin, 50. Vitali Gussev

Hoiatused: 80. Jaanus Kaasik, 81. Henri Hang - 73. Ilja Zelentsov
Mänguolud: +3, pilves ilm, kunstmuru heas seisukorras.