Medalitest mõtlev Elva suutis Welco seeriale pidurit tõmmata (0)

Welco mängus Keila vastu. Foto: Brit Maria Tael

Tartu Welco jäi oma hooaja kolmandas murumängus esimest korda võiduta, kui kodusel Tamme staadionil kaotati Elvale 1:2.

Elva toetus täna oma penaltilööjale Martin Thomsonile, kes nii esimese poolaja lõpus kui teise alguses seda kunsti demonstreeris. Thomson kasvatas oma tänavuse hooaja väravatearve nelja peale, neist kolm on tulnud penaltitest. Welco eest sai 64. minutil auvärava kirja Raigo Kuusik.

Elva kindlustas tabelis neljandat kohta ja eespool olevad vastased on tagumistest lähemal. Welco püsib kuuendal real.

Tartu JK Welco - FC Elva 1:2 (0:1)
64. Raigo Kuusik - 42. pen., 52. pen. Martin Thomson

Hoiatused: 41. Markus Herman Tiik, 56. Mikk Valtna, 83. Rain Näkk - 16. Martin Thomson, 82. Veiko Kütt
Eemaldamine: 11. Andris Altsaar
Mänguolud: +18, päikseilne ilm; muruväljak heas seisukorras.