Neidude U17 koondis võõrustab kahel korral Põhja-Iirimaad (0)

Foto: Brit Maria Tael

Tüdrukute U17 koondis peab sel nädalal Tallinnas kaks maavõistlust, kui vastamisi minnakse Põhja-Iirimaa eakaaslastega.

Esimene mäng peetakse kolmapäeval kell 18.00 ning teist korda kohtutakse reedel kell 18.00. Mõlemad mängud toimuvad EJL-i TNTK staadionil.

Piletid on saadaval (sularahas) kohapeal hinnaga 3 eurot. LHV Jalgpallikaardi või Jalgpallihaigla liikmekaardi esitajatele ning 2012. aastal ja hiljem sündinutele on sissepääs tasuta.

Eesti neidude U17 koondis:

REKLAAM

Väravavahid
Katriin Saulus (05.07.2003) – Saku Sporting
Jana Tugo (31.07.2002) – Saku Sporting (laenul Tabasalu JK-st)

Kaitsjad
Hanna Liisa Sulg (19.11.2002) – JK Tallinna Kalev
Karmen Piirimaa (02.08.2002) – Põlva FC Lootos
Carmen Elisabeth Loime (18.03.2002) – Nõmme Kalju FC
Aiki Suits (28.06.2003) – Pärnu JK
Sandra Liir (26.07.2003) – Suure-Jaani United
Kärol Minnik (23.05.2003) – Tabasalu JK
Gretel Tiivel (26.05.2003) – Tallinna FC Flora
Tuuli Tasa (12.11.2002) – Tartu JK Tammeka
Eva-Maria Niit (05.02.2002) – Tartu JK Tammeka
Birgit Pajumäe (09.12.2003) – Suure-Jaani United (laenul Vändra JK Vaprusest)

Poolkaitsjad ja ründajad
Anastasija Fjodorova (02.08.2003) – Tallinna FC Ajax
Marta Raidna (07.08.2003) – Tallinna FC Flora
Indra Liz Nemvalts (11.09.2002) – Põlva FC Lootos
Kärt Hüdsi (04.09.2003) – Põlva FC Lootos
Anette Laureen Linnuste (19.02.2002) – Põlva FC Lootos (laenul Motiiv SK-st)
Liisa Merisalu (15.01.2002) – NUPS (FIN)
Kadri Reinik (19.09.2002) – Pärnu JK
Anna-Liisa Joandi (13.08.2003) – Suure-Jaani United
Sandra Pärn (24.04.2003) – Tabasalu JK
Žanna Smirnova (30.04.2003) – TJK Legion
Galina Kuusik (08.03.2002) – Pärnu JK (laenul Vändra JK Vaprusest)
Maribel Reincke (03.09.2003) – DSS Haarlemi U17-1 (NED)

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
PREMIUM LIIGA
VÄLISMAA TIPPLIIGAD
EESTLASED VÕÕRSIL
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
PREMIUM LIIGA
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Kalju
28
21
7
0
95:27
70
2.
Flora
28
20
6
2
92:24
66
3.
Levadia
29
20
5
4
92:21
65
4.
Trans
29
15
7
7
66:42
52
5.
Paide LM
29
11
6
12
51:64
39
6.
Tammeka
29
11
5
13
40:46
38
7.
Tulevik
29
6
5
18
26:84
23
8.
T. Kalev
28
6
4
18
38:50
22
9.
Kuressaare
29
4
2
23
24:95
14
10.
Vaprus
28
2
7
19
23:94
13