Nice komistas, Monaco alistas Lyoni (0)

Prantsuse meistriligas hakkavad viis vooru enne lõppu tabeliseisud selguma - Nice'i komistus Toulouse'i vastu maksis neile võimaluse hoida PSG-d ja Monacot edukalt surve all.

PSG võttis kodus vastu Montpellieri ning pealinlaste peatreeneri Unai Emery hoolealused said mängu kindlustamisega kenasti hakkama - teise poolaja alguses keerutas Angel Di Maria suurepäraselt palli taha nurka ning esimesel poolajal skoorinud Edinson Cavani väravatest saadi mugav 2:0 võit.

Nice läks külla Toulouse'ile ning seal jäi Nice 56. minutil kaotusseisu - kuigi Nice'i vasakäär Valentin Eysseric viigistas seisu neli minutit hiljem, ei suudetud rohkem ise lüüa ning üks punkt liigatabelis tähendas, et mõlemad tiitlipretendendid Monaco ja PSG, kes oma mängud võitsid, liikusid kahe punkti võrra Nice'ist kaugemale.

Monacol oli ees väga raske mäng neljapäeval 120 minutit Euroopa liiga veerandfinaalis Besiktase vastu sõdinud Lyoniga, kuid Radamel Falcao ja Kylian Mbappe esimese poolaja väravatest mingi poolajapausile mugava kaheväravalise eduga. Teisel poolajal lõi Lyoni keskpoolik Lucas Tousart ühe tagasi, ent Monaco tüüris mängu võidukalt lõpuni ning järjekordsed kolm punkti tabelis jätab PSG-ga samadele punktidele, kuid Monacol on üks mäng vähem peetud.