Pärnu naiskond astus suure sammu järjekordse meistritiitli suunas (0)

Ulrika Tülp. Foto: Brit Maria Tael

Pärnu JK naiskond astus suure sammu oma kaheksanda järjestikuse Eesti meistritiitli suunas, alistades teistkordselt oma lähima rivaali Tallinna Flora.

Pärnu võitis 2:0. Värava lõid teisel poolajal järjestikustel minutitel Laada Tereštšenkova ja Ulrika Tülp. Neist esimene oli sekkunud vahetusest avapoolajal vigastada saanud Kaire Palmaru asemele.

"Me ei suutnud avapoolajal tekkinud poolvõimalusi ära kasutada. Keskpoolkaitsjad ei paistnud üldse välja ja me ei kasutanud piisavalt ääri. Rääkisime sellest vaheajal. Teisel poolajal hakkas meil momente tekkima ja saime õnnega pooleks värava ja sellele otsa teisegi ilusa tabamuse," rääkis võitjate peatreener Jüri Saar Pärnu Postimehele.

Pärnu jätkab naiste meistriliigas täiseduga. Flora on kõik ülejäänud mängud võitnud, aga mõlemad omavahelised kohtumised Pärnule kaotanud.

Meistriliiga 12. vooru ülejäänud kohtumised peetakse laupäeval.