Punane ja penaltieksimus viisid Transi langemiseni (0)

Bi Sehi Elysee Irie. Foto: Gertrud Alatare

Narva Trans sai karikavõistluste 1/32-finaalis avapoolajal punase kaardi ja jättis realiseerimata penalti ning kaotas teise poolaja väravatest Nõmme Kaljule 0:2.

Kodus mänginud Trans oli esimese viie minuti juuksul väga terav ning Vitali Teleš pidi tõrjuma Rizvan Umarovi ohtliku lähilöögi.

Seejärel mäng võrdsustus. Esimene väga oluline sündmus leidis aset 31. minutil, mil Bi Sehi Elysee Irie läks võitlusesse Janar Toometiga, tald ees. Kristo Tohver näitas Iriele punast kaarti.

39. minutil teenis Trans penalti, kui Henrik Pürg Dmitri Barkovile kossi lõi. Narvalaste kapten Roman Nesterovski virutas penalti latti.

Avapoolaja lõpus kolistas latti ka Andrei Sidorenkovi kauglöök. Peeter Klein ei saanud aga Toometi madala tsenderduse järel viie meetri peal üksinda olles pallile pihta ning seega mindi vaheajale seisul 0:0.

Teisel poolajal haaras arvulises enamuses mänginud Kalju kindlalt initsiatiivi. Trans pidas vastu poolaja keskpaigani, kuid siis löödi järjestikustel minutitel kaks väravat.

Skoori avas Artjom Dmitrijev madala kauglöögiga, mis tegi Arnold Kregeri jaoks ebameeldivad põrked ja suundus esiposti kõrvale.

Minut hiljem sai Toomet Reginaldilt pika söödu ja lükkas palli Kregerist mööda. Igor Ovsjannikovil oli võimalus olukord klaarida, kuid ta puterdas hoopis palli oma väravasse,