Romal tabeli viimasega probleeme ei tekkinud (0)

Itaalia kõrgliiga 33. vooru viimases mängus purustas AS Roma võõrsil tabeli punase laterna Pescara 4:0.

Roma murdis tänavu vaid 14 punkti teeninud Pescara väravaluku alles 44. minutil ning suure võidu osas peavad nad enim tänama oma Egiptuse juurtega jalgpallureid.

Kevin Strootmani ja Radja Nainggolani väravad andsid neile puhkepausiks kindla eduseisu, millele Mohamed Salah lisas teise poolaja alguses veel kaks tabamust. Erilise saavutusega sai hakkama Stephan El Shaarawy, kes andis resultatiivse söödu koguni kolmele tabamusele. Võõrustajate auvärava lõi Ahmed Benali.

Tabelis on pealinna meeskond teisel positsioonil. Juventusest jäädakse kaheksa punkti kaugusele ning Napolit edestatakse nelja silmaga.

Pescara - Roma 1:4 (0:2)
83. Ahmed Benali - 44. Kevin Strootman, 45. Radja Nainggolan, 48., 60. Mohamed Salah