Ronaldota Real pakkus meistrile väärilise etenduse (Ramosel juba hooaja esimene punane kaart kirjas!) (1)

Hispaania valitsev meister Real Madrid võitis La Liga avavoorus kindlalt Deportivo La Corunat.

Kohtumise avavärav sündis 20. minutil, kui Deportivo kaitseliinis tekkis segadus ja Gareth Bale sai palli sisuliselt tühja väravasse lükata. Vaid kuus minutit hiljem andis vasakult äärelt hea söödu Marcelo ning kaasmaalane Casemiro tegi paarilt meetrilt seisuks 2:0.

Teisel poolajal 62. minutil tegi suurepärase eeltöö ära Gareth Bale, andes karistusala joonele oivalise palli Toni Kroosile, ning sakslane saatis selle kindlalt võrku. Mängu viimastel minutitel suutis teise kollase kaardi teenida Reali kapten Sergio Ramos, kuid selleks ajaks oli mängu saatus otsustatud. Seega võeti ilma meeskonna suurima staari Cristiano Ronaldota kindel 3:0 võit.

Täna mängitakse ära veel avavooru kaks viimast kohtumist, kui vastamisi lähevad Levante ja Villarreal ning Malaga ja Eibar.