Rosenborg alistas Meistrite liigas APOEL-i, Londak seekord pingil (Vaata väravaid!) (0)

Pavel Londak vaatas pingilt, kuidas tema koduklubi Rosenborg alistas Meistrite liiga kolmanda eelringi avamängus Nicosia APOEL-i.

Eelmises eelringis, kui Rosenborg oli kahe mängu kokkuvõttes 5:4 üle Andreas Vaikla Norrköpingist, oli Londak väravas mõlemas mängus. Täna kaitses aga puuri 28aastane ghanalane Adam Larsen.

Rosenborg haaras kodus APOEL-i vastu eduseisu 23. minutil, kui Christian Gytkjaer äärelt tulnud madala tsenderduse võrku saatis. Avapoolaja lisaminutil sai karistusalas löögile Jorgen Skjelvik, kes lõi palli kindlalt värava üles nurka ja duubeldas eduseisu.

APOEL aga suure pettumusega Norrast lahkuma ei pea, kuna vaatamata kaotusele saadi kirja väga tähtis võõrsilvärav. 67. minutil põrkas äärelt tulnud tsenderdus Georgios Efremi jaoks õnnelikult tema jalale ning mehel ei olnud probleeme värava vormistamisega.