Senegal kindlustas alagrupist edasipääsu, Alžeeria seis on keeruline (0)

Aafrika Rahvuste Karikal võitles endale esimesena pääsme veerandfinaali Senegali koondis, kes alistas FIFA edetabelis 70 kohta tagapool asetseva Zimbabwe 2:0.

Senegal tegi sotid selgeks juba esimese veerandtunniga. Esmalt sahistas võrku Ragnar Klavani klubikaaslane Sadio Mane. Teise värava eest hoolitses Henri Saivet, kelle fantastiline karistuslöök Zimbabwe kiiprile püüdmatuks jäi.

Tänases esimeses kohtumises pidid mõru pilli alla neelama Leicester City staarid Riyad Mahrez ja Islam Slimani, kelle rahvuskoondis Alžeeria kaotas Tuneesiale tulemusega 1:2.

Alagrupi seis näeb välja selline, et tänase võiduga kindlustas endale edasipääsu Senegal. Tuneesia on kogunud kolm, Alžeeria ja Zimbabwe ühe punkti. Otsustavates mängudes lähevad omavahel vastamisi Zimbabwe-Tuneesia ja Senegal-Alžeeria.

Alžeeria - Tuneesia 1:2 (0:0)