Super! Dmitrijev ja Anier lõid mõlemad Lahti eest värava (video) (3)

Henri Anier koondisesärgis. Foto: Brit Maria Tael

Soome kõrgliigas tegid ühes mängus skoori kaks eestlast, kui Artjom Dmitrijev ja Henri Anier Lahti 3:2 võiduni aitasid.

Nii Dmitrijev kui Anier kuulusid hooaja avamängus Lahti algkoosseisu - Dmitrijev tegi skoori 48. minutil ning Anier viis Lahti 3:0 juhtima 86. minutil. TPS lõi küll veel kaks väravat vastu, aga Lahti võitu väärata ei suudetud.

Dmitrijev korjas endale 52. minutil kollase kaardi ja sai kirja täismängu, Anier vahetati välja kohe pärast väravat.

Kuopio Palloseura algkoosseisu kuulus Ats Purje, kes aitas oma meeskonna Honka vastu 1:1 viigini. Purje vahetati välja 66. minutil.