Tabeliliidrid vääratasid (vaata galeriid!) (0)

Tartu Maksimum suutis Cosmoselt punkte röövida. Foto: Jana Pipar / EJL

Betsafe saaliliigas peeti sel nädalavahetusel kolm mängu, mis tõid üllatuslikke tulemusi. Tabeli kaks esimest Tallinna Cosmos ja Viimsi Rinopal kaotasid mõlemad punkte.

Cosmos võõrustas tabeli teise otsa kuuluvat Tartu Maksimumi ja tegi nendega 5:5 viigi. Seejuures läksid tartlased Kehras peetud mängus 3:0 juhtima ning Cosmos jõudis viigipunktini viimasel minutil, kui Maksimumi mees Ville Pähklamäe sai kirja omavärava.

Rinopal jäi Sillamäel kohaliku Silmeti vastu 180 pealtvaataja ees 0:3 kaotusseisu ja kuigi viimastel minutitel tehti võimas lõpusspurt, sai Silmet emotsionaalse 6:5 võidu.

Pühapäevases ainsas kohtumises alistas Tartu Ravens kodus 11:7 Sillamäe Smsraha. Seejuures aitas Ravensi võiduni tugev algus. Teisel poolajal löödud 12 tabamusest koguni 11 sündisid kordamööda lüües - vaid 6:3 ja 7:3 väravad lõid Eldar Rassulov järjest, sealt edasi ja ka enne seda vastasid mõlemad meeskonnad üksteise tabamustele.

Voorule tõmmatakse joon alla kolmapäeval Tallinna Auguri ja Narva Unitedi lahinguga.

Tallinna FC Cosmos - Tartu Maksimum 5:5 (0:3)
32., 36. Nikita Tšernei, 36. Juri Brõtkin, 37. Stepan Tšernoussov, 40. ov. Ville Pähklamäe - 4. ov. Ilja Krivošein, 8. Marek Naal, 11. Rauno Kald, 36., 38. pen. Maksim Mitrofanov

Eemaldamine: 37. Rauno Kald (Maksimum)

Sillamäe NPM Silmet - Viimsi FC Rinopal 6:5 (3:1)
2. Gennadi Žukov, 10., 24. Andrei Sokkojev, 17., 34. Nikolai Žukov, 35. Sergei Sergei Zadniprjanets  19., 33. Aleksei Titenok, 37. Edwin Stüf, 39., 40. Jevgeni Merkurjev

Eemaldamine: 39. Dmitri Semjonov (Silmet)

Tartu Ravens Futsal EMÜ SK - Sillamäe Smsraha 11:7 (4:2)
2. Raul Rebane, 9., 25., 26. Eldar Rassulov, 10., 29. Martin Kaur, 12., 28. Kristjan Paapsi, 23. Lehar Savikink, 36. Asser-Enri Soro, 37. Andrei Tjunin - 15. Anatoli Redakov, 18., 36. Stanislav Andrejev, 23., 33. Fjodor Uvarov, 27. Aleksandr Zahharenkov, 39. Jevgeni Spiridonov

Fotograaf: JANA PIPAR