Tammeka sai Taliturniiril teise võidu ja Kalev teise kaotuse (0)

Tammeka ja Kalevi mängijad eelmisel aastal viimases omavahelises mängus. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Tartu Tammeka alistas Annemõisa jalgpallihallis peetud naiste Taliturniiri mängus Tallinna Kalevi 2:1.

Eelmisel aastal Meistriliigas ajaloolise ponksi võitnud Tammeka asus mängu 42. minutil Wanda Prosti väravast juhtima, aga eduseis ei püsinud kaua, sest mullune neljas naiskond Kalev lõi vaid kaks minutit hiljem viigivärava, kui sahistas Loore Lehtmets. Tammeka võiduvärava lõi teisel poolajal Marie Kiivit penaltist.

Mõlemale naiskonnale oli see tänavusel Taliturniiril kolmandaks mänguks. Tammekal oli varem kirjas 4:5 kaotus Viimsi vastu ja 1:0 võit Tallinna Ararati üle. Kalev alistas Ararati 1:2 ja kaotas Tabasalule 0:1.

Meistriliiga esimene voor toimub 29. märtsil, kui Tammeka kohtub kodus Põlva Lootosega ja Kalev võõrsil Viimsiga. Teistes mängudes lähevad vastamisi Saku Sporting ja Tabasalu ning tiitlikaitsja FC Flora ja Ararat.