Torino siseasjast marssis poolfinaali kuulsam ja tituleeritum pool (0)

Itaalia karikavõistlustel jõudis nelja parema sekka Juventus, kes Torino siseasjas linnakaaslasest 2:0 jagu sai.

Derby della Mole nime kandvas lahingus lõi Juventus võiduvärava ära juba 15. minutil, mil täpne oli Douglas Costa, kes palli uhkelt üle puusa väravasse lajatas. Teise lõi 67. minutil Mario Mandžukic, mis Juventuse lõplikult viimasena nelja hulka viis.

Torino derbi raames on nüüd peetud 197 ametlikku kohtumist ja Juventus on neist võitnud 86, Torino 56.

Poolfinaalis on Juventuse vastaseks Atalanta, teine paar on Milan - Lazio.

Juventus - Torino 2:0 (1:0)