Tund aega kümnekesi mänginud Napoli tõusis kolmandaks (0)

Serie A laupäeva esimestes mängudes sai Napoli hoolimata 60 vähemuses mängitud minutist 2:1 võidu Crotone üle.

Napoli viis 17. minutil juhtima Jose Maria Callejoni hooaja kuues värav. 31. minutil pidi punase kaardi tõttu lahkuma Manolo Gabbiadini, kuid vaid kaks minutit hiljem surus võõrustajad lõplikud põlvili serblasest keskkaitsja Nikola Maksimovici tabamus.

Kolmandat liigamängu järjest jäi võiduta Milano Inter, kes langes kaotusega Atalanta vastu koguni 13. tabelireale. Tõelises väravatesajus alistas Fiorentina Nikola Kalinici kübaratriki toel 5:3 Cagliari. Rooma Lazio leppis dramaatilises kohtumises Torino vastu 2:2 viigiga.

Kolm punkti sai kirja ka Udinese, väravaid ei löödud Empoli ja Chievo Verona vahelises kohtumises.

Udinese - Pescara 3:1 (1:0)