U-19 koondis hoidis Aserbaidžaani kuival (2)

Eesti U-19 koondis tegi täna kodus Aserbaidžaaniga, kellele jaanuaris Peterburis oli 0:3 kaotanud, väravateta viigi.

Eesti tegeles enamasti oma väljakupoole kindlustamisega ning ei teinud avapoolajal ühtki pealelööki.

Teisel poolajal Eesti ühe löögi tegi ja see oli väga ohtlik: 52. minutil tabas keskkaitsja Kristen Niilop peaga Markus Poomi kornerist latti.

Kui esimene poolaeg kulges üldiselt rahulikult, siis teisel kolmveerandtunnil lisasid aserid teravust juurde ja Ingmar Krister Paplavskis pidi mitmeid häid tõrjeid tegema.

Ülehomme kell 17.00 kohtub Eesti Aserbaidžaaniga uuesti.

Statistika (Eesti:Aserbaidžaan):