Uhke rekord ja saavutus! Zlidnis ja Ferencvaros tulid kolmandat aastat järjest karikavõitjaks (0)

Inna Zlidnis karikaga. Foto: Ferencvarosi Facebooki lehekülg

Eesti naiste koondislane Inna Zlidnis tuli oma koduklubi Ferencvarosiga kolmandat korda järjest Ungari karikavõitjaks, kui eilses finaalis alistati 6:0 Györi ETO.

Nii mitu korda järjest pole varem ükski klubi karikat tõstnud. Seejuures võidule sillutati tee juba üsna varakult, kui teisel minutil Györi vastu skoor avati ning viiendal minutil seis duubeldati. Poolaeg võideti juba 4:0. Kahe päeva eest oma 27. sünnipäeva tähistanud Zlidnis kuulus tavapäraselt Ferencvarosi põhikoosseisu ja tegi kaasa kõik 90 minutit.

Ka liigas hoiab Ferencvaros hetkel esikohta, kuid hooaja lõpus selgub meister kahe parima finaalmängu järel. Liiga on samuti viimasel kahel aastal võidetud ehk võit seal oleks ka kolmas järjestikune.