Uskumatu mees: Vassiljev ampsas Poolas järjekordset väravat lüües vindiga kolm meetrit (video ja skeem!) (4)

Konstantin Vassiljev on tänavu Poola kõrgliigas meeletus hoos. Foto: jagiellonia.pl

Eesti koondise poolkaitsja Konstantin Vassiljev jätkab meeletus hoos, kui ta täna Poola kõrgliigas taas värava lõi.

Ruchi vastu põhikoosseisu kuulnud Bialystoki Jagiellonia mängumees Vassiljev lõi 44. minutil otse karistuslöögist seisuks 2:0, kusjuures keerutas ta palli müüri kõrvalt mööda. Tegu oli tema selle hooaja üheksanda väravaga. Selle tulemusega avapoolaeg ka lõppes.

Teisel poolajal lõi kodumeeskond ühe värava tagasi, kuid enamaks Ruch võimeline polnud. 2:1 võit tõstis Jagiellonia vähemalt ajutiselt jagama liidrikohta. Vassiljev ise vahetati välja 85. minutil.

Laupäeval mängis ka Ken Kallaste koduklubi Kielce Korona, kes võttis pärast halba kaotusteseeriat juba oma kolmanda võidu järjest. Seekord alistati koduväljakul Pogon tulemusega 4:1. Eesti koondise vasakkaitsja taaskordselt pingilt platsile ei pääsenud.

Skeem, mis näitab, et Vassiljev pidi palli paremalt poolt müüri lüües üle kolme meetri värava poole keerutama, sest müürist otse mööda lüües poleks nahkkera väravale läinud: