Vahetusmees lõpetas Manchester Unitedi euroseikluse (2)

Meistrite liigas langes konkurentsist Manchester United, kes jäi varupingilt sekkunud Wissam Ben Yedderi väravatest 1:2 alla Sevillale.

Avamängus Sevillale mänguliselt alla jäänud, kuid 0:0 viigi teeninud United ei olnud hiilgav ka korduskohtumises, kuid suutis paremini vastu panna ja mõlemad meeskonnad suutsid väravavõimalusi luua.

Skoori ei avatud siiski enne, kui pingilt tõusis Sevilla kroonimata kuningas Wissam Ben Yedder. 27-aastane prantslane vajas kuut minutit ja kolme puudet, et pall kahel korral David de Gea selja taha saata. Kuigi Romelu Lukaku lõi ühe tagasi, ei toibunud United õieti šokist ja langes konkurentsist. Ben Yedderi nimel on tänavu Meistrite liigas juba kaheksa väravat, millega ta jääb alla vaid Cristiano Ronaldole.

Ka teises teisipäevases mängus tuli väravat oodata teise poolajani, aga seal sai õige napilt oma tahtmise kodumeeskond - Edin Džeko väravast piisas, et Donetski Šahtar 1:0 alistada ja võõrsilväravaga edasi minna.

Manchester United - Sevilla 1:2 (0:0)