Foto: Gertrud AlatareFrank Liivaku hooaeg Alcobendas Sporti ridades sai lõpu, kui Hispaania Segunda B divisjoni üleminekumängudel jäädi kordusmängus kindlalt 2:5 alla CD Gerenale.

Avamängu suutis Liivak oma kaaslastega koduplatsil 1:0 võita ja ka kordusmängus oldi poolajaks 2:1 ees. Kusjuures Alcobendase teine värav löödi keskringist, kuid ka see ei olnud suureks abiks, sest pärast vaheaega läksid asjad käest ära.

Teisel poolajal Gerena mehed ründasid tormiliselt ja kodupubliku toel löödi Alcobendasele koguni neli vastuseta väravat. Mõned momendid olid ka Liivaku kaaslastel, kuid neid ära ei kasutatud ja nii saigi hooaeg lõpu.

Frank Liivak alustas kohtumist algkoosseisus.