Vigastada saanud Teniste rühib Branniga võimsalt meistritiitli suunas (Valerenga esikolmikus!) (2)

Norra kõrgliigas alistas tabeli esimene Bergeni Brann võõrsil punase laterna Starti 1:0.

Senisest üheksast mängust vaid ühes võiduta jäänud Brann lõi mängu ainsa värava 75. minutil.

Eesti koondise paremkaitsja Taijo Teniste alustas mängu traditsiooniliselt algkoosseisus, kuid sai 22. minutil vigastada ja vahetati välja.

Sel hooajal veel platsil mitte käinud Enar Jäägeri koduklubi Oslo Valerenga alistas võõrsil 55. minuti penaltist tabeli eelviimase Sandefjordi 1:0.

Enne homseid mänge on tabeliseis eestlaste jaoks ütlemata ilus. Brann edestab lähimat jälitajat Rosenborgi kümne punktiga. Valerenga jagab punktide poolest teist-kolmandat kohta, kuid kolm meeskonda võib pühapäeva jooksul Jäägeri tööandjast mööduda.